Titulinis puslapisGalios matavimasGalios didinimasDiagnostikaDPF/FAP išjungimasKontaktai


Startline Logo

Chip tiuningas
Kas yra chip tuning
Programuojami automobiliai
Galios didinimas pagal variklio tipą
Turbo dyzeliniai varikliai
Turbo benzininiai varikliai
Atmosferiniai varikliai
Kainos
Chiptuningo darbų kainos

2010 Birželis 25d.
Atsiradus varikliams su elektronine kuro įpurškimo sistema, kurią valdo kompiuteris, atsirado ir galimybė koreguoti valdymo procesą, pakeičiant variklio valdymo parametrus.

"Chip" - mikroschema, "tuning" - derinti. Pirmiesiems variklio valdymo kompiuteriams (turintiems vienkartinio įrašymo galimybę) reikėjo keisti atminties mikroschemą (chip`ą).

O šiuo metu modifikacijas galima atlikti naudojant tik spec. programinę įrangą ir prietaisus. Dabartinės technologijos leidžia keisti kompiuterio atmintį neišiminėjant mikroschemų bei mikroprocesorių iš kompiuterio ir daugeliu atveju net neišimant kompiuterio iš automobilio.
 
Variklio galios didinimo pobūdis priklauso nuo variklio tipo: turbo dyzelinio, turbo benzininio ir atmosferinio ( variklis be turbinos). Atitinkamai skiriasi technologijos ir tuning`o principai.

Ką duoda "chip tiuningas" ? - Galingumą, ekonomiškumą (didesnį sukimo momentą, turintis variklis sunaudoja mažiau kuro, išjudindamas tą patį automobilio svorį), greitesnę akceleratoriaus reakciją (ypatingai ilgai mąstančiose automatines greičių dėžes turinčiuose automobiliuose), saugų lenkimo manevrą ir kas svarbiausia nepaprastai malonų važiavimą.

Norėdami būti visada tikri, kad mūsų atlikta programos modifikacija yra nepriekaištinga, mes palaikome ryšius su garsiausiais Europos chiptiuningo įrangos gamintojais, bei chiptuning'o meistrais Europoje ir atsižvelgiam į jų pasiūlymus ir patarimus.


Naudojame tik originalius garsiausių pasaulyje chiptiuningo įrangos gamintojų produktus: 
    Kodėl neverta patikėti savo automobilio pigias chiptuningo paslaugas atliekantiems meistrams? Programos modifikavimas yra sudėtingas ir daug specifinių žinių reikalaujantis darbas, profesionali programinė, bei perrašymo įranga kainuoja ne vieną dešimtį tūkstančių. Todėl kokybiško chiptiuningo paslaugos kaina negali būti labai maža. Iš nemažos darbo patirties šioje srityje galime teigti jog  95% pigaus chiptuning'o yra neverti net pusės sumokėtos pinigų sumos, neįsivaizduojame kaip galima atlikti galingumo tobulinimą neturint galios matavimo (dyno) stendo.


    Visais išanalizuotais atvejais, modifikacijos yra padarytos, neturint pakankamo žinių lygio, eksperimentiniu būdu. Tokia programa dažniausiai iššaukia didelį variklio dūmingumą, kuro sąnaudų padidėjimą, variklio gedimus, sumažėjusį variklio tarnavimo laiką. Didelė dalis pigaus "tiuningo meistrų" perrašinėja programas nežinodami patys, kaip tos programos yra modifikuotos ir kokių pasekmių galima tikėtis.

Mes atliekame profesionalų ir individualų programavimą kiekvienam automobiliui, programa gali būti modifikuojama pagal vairuotojo poreikius, vairavimo stilių.


  Galite čia tiesiogiai mums užduoti Jums aktualų klausimą:
El. pašto adresas::  
Klausimas:  


Turite klausimų? Skambinkite!

Tel. nr.:
+370  630  44440

Kaip mus rasti?
FAP ir DPF filtrai
Suodžių filtrų išjungimas / išprogramavimas
Chip tuning
Dyzelinių variklių galios didinimas - Chip tuning
Kiti darbai:
O2 sensorių išjungimas
EGR vožtuvų išjungimas


  Valid HTML 4.01 Transitional The document located at http://www.startline.lt/ was successfully checked as HTML 4.01 Transitional.   Valid CSS! Valid CSS! This document validates as CSS level 2.1 !
CopyRight @ 2010 - www.startline.lt     E-mail: info@startline.lt