Sunkvežimių galios didinimas

 

Didiname galią ir ekonomiškumą sunkvežimiams. Sutaupytas kuras ir sutrumpėjęs kelionės laikas greitai atsipirks suteikdamas tiek kompanijai pelno, tiek vairuotojui važiavimo malonumo.

Sunkvežimiai gaminami įvairių galingumų, nors varikliai ir jų mazgai dedami tie patys (pvz. turbina purkštukai yra identiški tiek silpnesnio sunkvežimio tiek galingesnio) kaina skiriasi vilkikų ženkliai.

Silpnas sunkvežimis pakrautas dideliu kroviniu isibegėja labai letai o važiuojant kalnuotomis vietovėmis vartoja itin daug degalų (lyginant su galingesniais vilkikais) todėl tinkamai suprogramavus silpną sunkvežimio motorą galima pasiekt labai gerų rezultatų tiek kuro suvartojimo atžvilgiu tiek pačia važiavimo kokybe.

Norime atkreipti dėmesį į tai, kad norint efektyviai taupyti kurą, modifikavus variklio programą, tuo turi būti suinteresuotas asmuo vairuojantis sunkvežimį. Kuro taupymas yra paremtas sunkvežimio padidėjusia galia bei sukimo momentu. Padidėjusi galia leidžia tokio paties svorio krovinį tempti aukštesne pavara, ko pasekoje, variklio sūkiai yra žemesni, o tai reiškia, kad ir įpurškimo ciklų yra mažiau.

Vidutiniškai, vilkikai turintys standartinį apie 410 Ag galingumą, taupo nuo 1l iki 3l kuro šimtui kilometrų. Galios prieauglis 30-60 Ag ir 200-500 Nm sukimo momento.

Modifikuodami variklio valdymo programą taip pat sumažiname adblue suvartojimą (esant galimybei).

Dėl galios, ekonomiškumo didinimo, taip pat adblue suvartojimo mažinimo bei visiško atjungimo, kainų ir iškilusių klausimų, prašome susisiekti su mumis.

Pastoviems klientams bei kompanijoms turinčioms daugiau sunkvežimių darome dideles nuolaidas!
Mus galite rasti facebook.com puslapyje:

Copyright @ Startline.lt 2017