Automobiliu turinčių elektroninę įpurškimo sistemą bei turbiną programavimas

Kodėl verta čipuoti turbo dyzelinį motorą?

 

Teisingai modifikavus variklio valdymo programą yra išgaunama papildoma galia bei didesnė kuro ekonomija.

Programuojant motorą, neviršijant gamintojų paliktų rezervų, chiptuningas variklio eksplotacijos ilgaamžiškumui neturi įtakos.

Paprastai yra pasiekiamas iki 30% galios prieaugis bei apie 10% kuro sanaudų sumažėjimas.
Žinoma, galima galios išgauti daugiau negu 50%. Bet tuomet reikia pakeisti tam tikrus automobilio mazgus (turbiną, intercooler`is, išmetimo sistemą, purkštukus), norint išvengti variklio gedimų, padidėjusio dūmingumo.

Prieš pradedant modifikuoti variklio valdymo programą, atliekame išsamią variklio diagnostiką, pamatuojame esamos sistemos funkcionalumą, kad po modifikacijos galėtume tiksliai įvertinti ar variklis dirba taip, kaip buvo nurodyta programoje. Pasitaiko nemažai atvejų kada atlikus diagnostiką tenka remontuoti automobilį, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

Pagal Jūsų automobilo motorą, parinksime maksimaliai saugų galios prieaugį.

Turbo benzininiai varikliai

 

Turbo benzininiai varikliai programuojami siekiant automobiliui suteikti sportiškumo, dinamiškumo.

Priklausomai nuo variklio tipo, teisingai modifikavus valdymo programą galime pasiekti iki 15-40% galios padidėjimą.

Kiekvienas motoro programavimas skirtas išgauti maksimalią galią t.y. daugiau nei gamintojo paliktas rezervas yra individualus ir atliekamas ant dyno stendo, siekiant užtikrinti maksimalų galios prieaugį ir saugų, dinamišką variklio darbą.

Atmosferiniai varikliai

 

Atmosferinių variklių galios prieaugis yra mažiausias. šių variklių kompiuterių programavimas yra labiau orientuotas į greičio ir sūkių ribotuvų nukėlimus.

Priklausomai nuo variklio kūbatūros ir konstrukcijos priklauso ir galios prieaugis kuris nėra labai didelis todel atmosferinių motorų neprogramuojame, norintiems pasiekti apčiuopiamų rezultatų reikalingi mechaniniai mazgų tobulinimai.
Mus galite rasti facebook.com puslapyje:

Copyright @ Startline.lt 2017