Dažniausiai užduodami klausimai apie galingumo tobulinimą

 

Ar būtina išjungti DPF/FAP filtrą atliekant galingumo tobulinimą ?

Tikrai ne, tinkamai suprogramuotas galingumas neturi jokios įtakos DPF funkcionalumui.

Ar praeisiu techninę apžiūrą padidinus kilovatus automobiliui ?

Viskas priklauso kaip sureguliuota programa, jeigu ne pagal gamintojo logika atliktos korekcijos ir dūmingumas akivaizdžiai padidėjas - techninės apžiūros nepraeisite ! Po mūsų darbų TA praeisite ir išmetimo norma atitiks taršos reikalavimus.

Ar nebus problemų su DPF filtru po galingumo tobulinimo ? ar jis neužsikimš ?

Tinkamai sureguliuoti variklio valdymo parametrai leis eksplotuoti automobilį su dpf be problemų, blogai sureguliuotos oro/kuro sąntykis filtrą sugadins !

Kokiu būdu atliekat šią paslaugą? ar dedate box'ą ar programuojate kompiuterį?

Visus variklio valdymo parametrus tiek gamintojai tiek mes reguliuojam kompiuterio programoje ir jokių dėžučių ar kitokių svetimkūnių nejungiam.

  Kaip bebūtų keista atsiranda daug žmonių kurie moka net 800 eurų už tokius niekam tikusius galingumo priedėlius, dažnas sako; juk Vokiečiai nėra kvaili ir negalėjo blogai padaryt :), na iš tiesų tai labai net gudru padaryt dėžutę kurios savikaina nesiekia 10euru ir parduoti už 800 eurų.

Ar galite suprogramuoti norimą galingumą pagal pageidavimus ar tik tokį kuris nurodytas?

Galingumą galim suprogramuot pagal pageidavimus individualiai iki maksimaliai saugios mazgams ribos, bei klientui pageidaujant net ir peržengti gamintojo rezervo ribas, darbai atliekami matuojant pokyčius galingumo matavimo (dyno) stendu.

 

 

Ar atliekate chiptiuningą ar darote remapping'ą ? nes girdėjau remappingas geriau už chiptiuningą :)

Remapping - tai yra programoje reikalingų parametrų reguliavimas (pakeitimas), šį terminą naudoja Didžiosios Britanijos gyventojai, tai atsakymas būtų - taip mes atliekame chiptiuningą remap'indami programose kuro kiekio, kuro slėgio, turbinos slėgio, įpurškimo pradžios bei trukmės parametrus bei kitus susijusius apribojimus programos kalibraciniuose žemėlapiuose.
Mus galite rasti facebook.com puslapyje:

Copyright @ Startline.lt 2017