Pasirinkite transporto priemonę
Automobiliai
Sunkvežimiai
Traktoriai
Registruokis dabar

Naujienos ir informacija
2014-12-01
Programuojame Toyota/Lexus dyzelinius D4D, D-CAT automobilius, galimas DPF sistemos programinis išjungimas bei pašalinimas, galios tobulinimai atliekami matuojant pokyčius dinamometriniu stendu.
2014-10-15
Programuojame visus BMW Fxx serijos dyzelinius bei benzininius automobilius, kiek galingumo galima padidint konkrečiam modeliui sužinoti galite pasirinkę transporto priemonę bei modelį viršuje. Programavimo darbai atliekant matavimus dyno stendu užtrunka iki 5 val.
2014-09-16
Programavimo prietaisų atnaujinimas, t.y. visi naujausi VW, Audi, Skoda, Seat automobiliai programuojami per diagnostinę jungtį, nebereikia ardyti kompiuterių, todėl darbas vyksta daug sparčiau.
2014-05-00
Naujas galios matavimo stendas Maha LPS 3000 PKW 4x4 sukalibruotas bei pilnai paruoštas darbui, pagaliau automobilių bei visureigių galingumą visais varomais ratais galima reguliuoti profesionaliai.
Surask mus Google žemėlapyje

Video kanalas

Audi A6 C7 3.0 TDI 230kw
Audi RS6 C5 4.2 T (autopiloto laida)
VW Scirocco 2.0 TDI CR 103kw

Daugiau video klipų
Galios matavimo stendas

  MAHA LPS 3000 PKWNusprendėme įsigyti vienos geriausių pasaulyje testavimo įrenginius gaminančios Vokietijos kompanijos 'MAHA' stendą, todėl kad įsitikintumėm kad mūsų klientai gauna rezultatą tokį kokį pažadame, daugiau jokių nesamonių ir neapčiuopiamų pažadų.
Pirmas dalykas kurį turėtumėt žinoti tai pamiršti daugelį matavimo prietaisų esančių mūsų rinkoje, likusieji stendai gal but ir tinkami bet apie jokį tikslumą negali buti kalbos nes jie matuoja galingumą ratuose o prarastas galingumas transmisijoje procentaliai speliojamas operatoriaus todėl apie ką toks matavimas - sunku suprasti.

Prieš bet kokį darbą atliekamas pradinis matavimas ir įvertinama esama variklio galia bei galia po programavimo galingumui.

Maha LPS 3000 PKW yra labai preciziškas bei tikslus prietaisas. Tai didžiausių tuningo kompanijų bei daugelio automobilių gamintojų pasirinkimas, šį prietaisą galima įsigyti tiesiai iš VW gamyklos taip pat pardavinėjamas ir Bosch koncerno kaip jų testavimo įrenginys, Maha stendus naudoja žinomos tuningo kompanijos Europoje kaip : ABT, MTM, EVOTECH, PP Performance, Hamann, DTE, Allcartuning ir t.t.

Maha dynamometrinio stendo rodmenis pripažįsta ir vertina visi del paprastos priežasties - jis yra tikslus ir jo analizės lape matomi visi faktoriai pagal kuriuos atliekamos korekcijos (jei tokios atliekamos), matomas galingumas ratuose, matoma stendo rotacinė masė (kurios keisti neįmanoma) kitų gamintojų stendų rodmenyse pastebim tik sukimo momentą ir galingumą, tai leidžia atlikti operatoriui tam tikrus nustatymų pakitimus (kurių nepastebėsime kreivėje nes jie nebūna nurodomi) ir netikėtai pridėti įspūdingų galingumo rezultatų arba juos sumažinti kai pasimatuoti atvažiuoja chipuotas automobilis konkurentų kontoroje :) tokia yra tiesa - pasitikėti visais stendais negalim nes kompanijos norinčios labai pirmauti rodmenis pateikia melagingus!!

Mūsų Dyno stendas MAHA LPS 3000 turi funkcijas:

• matuojamas faktinis alkūninio veleno galingumas ir sukimo momentas, nėra jokių galios praradimo spėliojimų galutiniam rezultatui. Šis Dyno matuoja kiek galios prarandama transmisijoje kiekvieno matavimo ciklo metu, taip pat matuojama galią ratuose.

• Galios korekcijos pagal ISO, SAE, EWG ir DIN  priklausomai nuo duomenų iš metereologinės stotelės.

• Tiesioginis duomenų surinkimas per obd modulį

• Priekinių ir galinių ašių greitis kontroliuojamas programinės įrangos ašims vienodai. Tai apsaugo centrinį diferencialą AWD automobiliams.
• Specialios nuostatos, skirtos automobiliams varomiėms priekine, galine arba visų varomų ratų ašimis

• Specialūs nustatymai benzininiams atmosferiniams, turbo benzininiams bei turbo dyzeliniams motorams matuoti.

• Specialios nuostatos skirtos matuoti automobilius su automatinėmis pavarų dėžėmis.

• Apkrovos simuliacija siekiant atkurti tikras važiavimo salygas kelyje, važiavimo į įkalnę.

• Galingiausios komplektacijos 3 'retarderiai' (elektromagnetiniai apkrovos stabdžiai), (matuojant galingus automobilius su didelėmis hibridinėmis turbinomis paprastas standartinę rotacinę mąsę turintis inercinis stendas jau nėra tinkamas prietaisas reguliavimams atlikti todėl kad turbina dėl apkrovos stygiaus nepasieks maksimalaus našumo (matavimo trukmė akseleruojant užtruks keletą sekundžių ir matavimo rezultatai bus tik teoriniu pagrindu pagrįsti, paprastas pavyzdys kad ir kokio galingumo automobilį turėtumėt tiesiogine pavara važiuojant '5' nuo 1500 rpm iki dugno užtruksite tikrai ilgą laiką, tuom pagrįstas galios skaičiavimas - reikiamo krūvio suteikimas motorui leis jam išvystyti maksimalų galingumą) bei galios matavimo rezultatai bus mažesni nei yra iš tikrūjų, stendas su elektromagnetiniais stabdžiais parenka apkrovą tokią kokios reikia matuojamam automobiliui pagal jo galingumą, mažo galingumo automobiliai neapkraunami per dideliu krūviu matavimo metu o galingi gauna tokią apkrovą kuri reikalinga maksimaliėms motoro parametrams pasiekti testavimo metu bei juos pavaizduoti matavimo kreivėse, didesnio krūvio suteikimas matavimo metu nesuteikia galimybes didesniam rezultatui pavaizduotii o tik suteikia turbo kompresoriui darbo parametrus kurie nustatyti programoje.

Nuotraukoje kairėje matome matavimų rezultatus su paaiškinimais.
 

Stendas aprūpintas pačia naujausia programine įranga bei sukalibruotas patyrusio kompanijos "Maha" inžinieriaus atvykusio specialiai šiam darbui iš Vokietijos.

Atkreipkite dėmesį į rezultato tikslumą pamatuoto automobilio visais varomais ratais Audi Q7 3.0 TDI turinčio 171kw gallingumą ir 500Nm sukimo momentą, tokius skaičius deklaruoja gamintojas, mūsų dynamometrinis stendas "Maha" parodė 171.1 kw ir 497Nm.

 
Visos teisės saugomos. © 2010 StartLine.
Kopijuoti, dauginti bei platinti galima tik gavus raštišką sutikimą.
Siųsk savo užklausą mums, užpildęs šią formą:
 
Pasirinkite pageidaujamas paslaugas:
Galios didinimas
EGR vožtuvo programinis isjungimas
DPF/FAP programinis išjungimas
DPF/FAP filtro šalinimas
Matavimas dyno stendu 2wd
Matavimas Dyno stendu 4x4
Suraskite savo transporto priemonę, pagal markę ir modelį:
Automobiliai
Sunkvežimiai
Traktoriai
 
Jūsų telefono numeris ir El. pašto adresas:
 
 
Papildomą informaciją ar klausimą įrašykite čia:
Siųsti užklausimą
Ačiū kad registruojatės.

Jūsų užklausa išsiųsta, greitu metu su jumis susisieksime.