Automobilių turinčių elektroninę įpurškimo sistemą bei turbiną programavimas

Kodėl verta čipuoti turbo dyzelinį variklį?

 

Teisingai modifikavus variklio valdymo programą yra išgaunama papildoma galia ir didesnė kuro ekonomija.

Programuojant variklio valdymo kompiuterį, neviršijant gamintojų paliktų rezervų, chiptuningas variklio eksplotacijos ilgaamžiškumui įtakos neturi.

Paprastai yra pasiekiamas iki 30% galios prieaugis bei apie 10% kuro sanaudų sumažėjimas.
Žinoma, galios galima išgauti daugiau nei 50%, tačiau tokiu atveju, reikia pakeisti tam tikrus automobilio mazgus (turbiną, tarpinį oro aušintuvą, išmetimo sistemą, purkštukus), norint išvengti variklio gedimų, padidėjusio dūmingumo.

Prieš pradedant modifikuoti variklio valdymo programą, atliekame išsamią variklio diagnostiką, pamatuojame esamos sistemos funkcionalumą, kad po modifikacijos galėtume tiksliai įvertinti ar variklis dirba taip, kaip buvo nurodyta programoje. Pasitaiko nemažai atvejų kai atlikus diagnostiką tenka remontuoti automobilį, kad būtų pasiektas maksimalus rezultatas.

Pagal Jūsų automobilo variklį, parinksime maksimaliai saugų galios prieaugį.

Turbo benzininiai varikliai

 

Turbo benzininiai varikliai programuojami siekiant automobiliui suteikti sportiškumo, dinamiškumo.

Priklausomai nuo variklio tipo, teisingai modifikavus valdymo programą, galime pasiekti nuo 15 iki 40% galios padidėjimą.

Kiekvienas variklio programavimas skirtas išgauti maksimalią galią t.y. daugiau nei gamintojo paliktas rezervas, yra individualus ir atliekamas ant dyno stendo, siekiant užtikrinti maksimalų galios prieaugį ir saugų, dinamišką variklio darbą.

Atmosferiniai varikliai

 

Atmosferinių variklių galios prieaugis yra mažiausias. Šių variklių kompiuterių programavimas yra labiau orientuotas į greičio ir sūkių ribotuvų nukėlimus.

Priklausomai nuo variklio darbinio tūrio ir konstrukcijos, priklauso ir galios prieaugis, kuris nėra labai didelis. Todėl atmosferinių variklių neprogramuojame. Norintiems pasiekti apčiuopiamų rezultatų, reikalingi mechaniniai mazgų tobulinimai.
Copyright @ Startline.lt 2024