Traktorių bei kitos žemės ūkio technikos galingumo didinimas

 

Kodėl verta didint traktoriaus ar kitos žemės ukio technikos motoro galingumą programiniu būdu?

Dauguma žemdirbių nori efektyviai išnaudoti turimą techniką, pagal turimus plotus bei ekonominius išteklius pasirenkę traktorių didėjant dirbamos žemės plotams susiduria su bėdom užkabinę kad ir vienu korpusu daugiau turintį plūgą ir stokojantį vienos pavaros lyginant su seniau naudojamu arklu. Netinkamas apdirbimo greitis ne tik suprastejus arimo kokybė bet ir ženkliai padidėjusios kuro sąnaudos per motovalandą darbo.

 

Nuolat besikeičiančios metereologinės sąlygos verčia greičiau skubeti atlikti žemdirbystės triūsus o turima technika netenkina lūkesčių paspėti laiku atlikti darbus ir tinkamai paruošti dirvą. Naujas traktorius - ne išeitis,  itin galingas traktorius daugiau laiko stovės be darbo ir bus ekonomškai nebenaudinga investicija.

Kaip visi  žinome, tos pačios bazės traktoriai, turi keletą galingumo versijų o kainos tarp jų skirias keliasdešintis tūkstančių, techniniu požiūriu turi tuos pačius mazgus tik kitokius galingumo nustatymus programoje.

Mes atrakinsime šį galingumo rezervą traktoriuje, naudodami originalius gamintojo nustatymus, padidės darbo našumas, pradirbę tą patį laiką įveiksite ženkliai daugiau ploto ir sutaupysite degalų.

Norėdami sužinoti kiek galios galima pridėti jūsų traktoriui, pasirinkite gamintoją bei modelį kairėje pusėje esančioje lentelėje. Norėdami sužinoti daugiau informacijos arba norėdami registruotis paslaugai spauskite 'registruotis dabar', įrašykite savo kontaktinius duomenis ir mes su jumis susisieksime. Sutarę jums tinkamą laiką atvyksime pas jus.
Mus galite rasti facebook.com puslapyje:

Copyright @ Startline.lt 2017